Vitra Gömme Rezervuar Servisi

14 Eyl. 19

Vitra Gömme Rezervuar Servisi

Anadolu Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0216 415 01 10

Avrupa Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0212 544 88 55

Teknoloji ve tasarımda en ince çizgi…

Her banyoya ve her duvara uygun VitrA gömme rezervuar, 12 santimetre ve 8 santimetre modelleri ve duvara saklı çözümleriyle banyolara artı kıymet katıyor. Gömme rezervuarın sıva altına monte edilen bağlantı yapısı yardımıyla, eski tip rezervuarlarda görülen bağlantı parçaları ve istenmeyen görüntülerin yerini şık bir kumanda paneli alıyor. Duvar içine saklı çözümler, banyo alanından kazandırırken mekan algısını değiştiriyor ve genişletiyor.

VitrA teknolojisi ile üretilen gömme rezervuarlar, montaj kolaylığının yanı sıra, hijyenik ve güvenilir çözümler sunuyor.

Estetik banyolar için pratik çözümler

Hijyenik:

VitrA gömme rezervuar, duvar içine gizlenen montaj çözümleriyle açıkta bağlantı borusu,ara musluk şeklinde rahatsız edici görüntüler olmadan rahatça temizlik imkanısunuyor. Asma klozet kullanımı yardımıyla yerden kazanılan yükseklik, klozetin altında boş alan yaratarak zemin temizliğinin kolayca yapılmasını sağlıyor.

Alan Tasarrufu:

Rezervuar sıva altında ve duvar arkasında gizlendiği için banyo alanından tutum sağlayarak banyoyu genişletiyor. Bu sayede duvar içi gizli saklı döşem çözümleri ile hem mekandan kazandırıyor hem de daha çok yaşam alanı sunuyor.

Su Tasarrufu:

Klozet-rezervuar sistemleri, hususi hazne yapıları ve düşük su kullanımı elde eden gömme rezervuar iç takımları yardımıyla gereksiz su tüketimini engelliyor. Gömme rezervuar çift kademeli fonksiyonu ile 2,5/4 L ve 3/6 L alternatiflerinde maksimum %70’e varan su tasarrufu sağlıyor.

Sessiz Kullanım:

Vitra Gömme rezervuar, içindeki hususi doldurma grubu yardımıyla sessiz çalışıyor. Beden üstüne giydirilen strafor ise fazladan yalıtım sağlıyor.

400 kilogram Ağırlığa Dayanıklı (asma klozetler için):

Gömme rezervuar ve asma klozet kombinasyonu maksimum 400 kilogram’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Beklenmedik durumlara karşı klozete uygulanabilecek olası kuvvet öngörülerek tasarlanan ürün, kullanıcı için güvenli kullanım sunuyor.

Kolay Bakım:

Güvence süresi 5 yıl olan ürünler herhangi bir arıza durumuna karşı garantili kullanım sunuyor. Kolayca takılıp sökülebilen kumanda panelleri yardımıyla, sıva altı tesisata kolay erişim sağlanıyor.

Ergonomik ve Süratli Montaj:

Gömme rezervuardaki hususi parçalarve sistemler yardımıyla kolayca vehızlı montaj yapılabiliyor. Bu özelliği ile bilhassa toplu montajlar için mühim bir avantaj sağlanıyor.

Kullanıcı dostu çözümlerle sunulan gömme rezervuarlar, fonksiyonel beden tasarımı yardımıyla kullanım kolaylığı ve maksimum performans sağlıyor.

vitra rezervuar servisi, vitra şamandıra, vitra su boşaltma grubu, vitra su boşaltma contası, vitra gömme rezervuar servisi, vitra servisi, vitra asma klozet servisi, vitra içtakım servisi, vitra klozet servisi, vitra tamiri, vitra batarya servisi, vitra fotosel servis, vitra duş servisi, vitra küvet servisi, vitra sifon servisi, vitra sifon tamiri, vitra usta servisi, vitra özel servisi,

Anadolu Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0216 415 01 10

Avrupa Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0212 544 88 55