gömme rezervuar servisi

13 Eyl. 19

Serel Gömme Rezervuar Servisi

Serel Gömme Rezervuar Servisi

Estetik ve Fonksiyonel “SMOOTH”Serel Smooth Gömme Rezervuar, üstün kalitenin, estetik ve fonksiyonellikle en güzel birleşimini sunmaktadır. 8cm. inceliğindeki gövdesi yardımıyla 8,5 santimetre.’lik tuğla duvarla kolaylıkla kullanılabilen rezervuarlar, 3-6 lt.’lik butonları ile su tasarrufu sağlar. Ek olarak Ultra Sessiz doldurma grubu ile yönlendirilmiş su akış tekniği uygulanan Smooth Gömme Rezervuarda dolum sesi duyulmaz.

247×165 mm.’lik ufak panelleri ile estetiktir; kendi kendini temizleyen valf mekanizmalı doldurma grubu yardımıyla kireçli sularda bile sorunsuz olarak senelerce üstün performans gösterir. Ufak ve kompakt doldurma grubunun esnek klipsi, boşaltma grubu ise esnek yapısıyla kolaylıkla demonte edilebildiğinden montaj ve bakımı oldukça rahattır. Darbeye ve soğuğa karşı dayanıklı gövdesi dünya standartlarına haiz fonksiyonel iç malzemeleri, 0,2-15 bar geniş tazyik aralığında emek verme özelliği, ürünün üstün kalitesinin göstergesidir.

Serel Smooth Gömme Rezervuar hususi ve detaycı bir tasarıma haiz olup seramik kaplamadan sonrasında bile 180-230 mm. arasından değiştirilebilen saplama eksenleri ve açık oturum takılırken ya da açık oturum bakım amaçlı çıkartıldığında harç, toz vb. dökülmemesi için koruyucu plastik kanal bulunmaktadır. Ek olarak muflu boru için 110 mm.’lik adaptör takılı 90mm.’lik kirli su çıkış dirseği ve kirli suyun içme suyu şebekesine geri gitmesine izin vermeyen vakum kırıcı özelliği mevcuttur.

Özel Uygulama Çözümleri “PRO”

PRO Serisi özel uygulama çözümleri için geliştirilmiştir. Standart gömme rezervuar montajı 115 santimetre.’de biterken, PRO serisi 78 santimetre. olan uygulama yüksekliği ile hem asma klozet hem de değişik mimari tasarımlara olanak sağlamaktadır.

Düşük yüksekliğin getirmiş olduğu klozet kapağının açık oturum önüne gelmesi problemi, isterse ürün paneli üstten kullanılacak şekilde monte edilerek aşılmaktadır. Panelin önden montaj seçeneği de mevcuttur. 3-6 litre boşaltma sistemi vardır. Ürünün, yeni kullanıma alınan 40*40 mm. şase sistemi, montajın 1 şahıs tarafınca 3 dk.’da yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Hususi ara musluk bağlantısı yardımıyla tesisatçının rezervuar içine su bağlantısı çekmesine gerek kalmamakta, su bağlantısı rezervuar üstünde durağan(durgun) bulunan pirinç nipele yapılmaktadır.PRO-35 serisi, standart montajı kolaylaştırmak ve hususi uygulama çözümleri için geliştirilmiştir.

Standart gömme rezervuar genişliği 45-50 santimetre. içinde iken, PRO-35 serisi 35 santimetre. genişliği ile dar alanlara montajda ve köşe uygulamalarında yer kaybı olmadan kullanılabilmektedir. Montaj derinliği 14 santimetre.’dir. Arkasında bulunan müdahale kapağı yardımıyla, ihtimaller içinde arızalarda bakım, oda içine girmeden döşem boşluğundan yapılabilmektedir. 3-6 litre boşaltma sistemi vardır.

Ürünün, yeni kullanıma alınan 40*40 mm. şase sistemi, montajın 1 şahıs tarafınca 3 dk.’da yapılmasına olanak sağlamaktadır. Hususi ara musluk bağlantısı yardımıyla tesisatçının rezervuar içine su bağlantısı çekmesine gerek kalmamakta, su bağlantısı rezervuar üstünde durağan(durgun) bulunan pirinç nipele yapılmaktadır.Genç ve Dinamik “EASY”Serel Easy Gömme Rezervuar, yepyeni ve fonksiyonel, dinamik bir ürün olup metal ayaklar dahil olarak 10 santimetre. genişliğinde gövdeye haizdir. 3-6 lt.’lik butonlar ile su tasarrufu elde eden Easy’nin kullandığı Ultra Sessiz doldurma grubu ile yönlendirilmiş su akış tekniği uygulanmış olup rezervuar dolum sesi duyulmaz.

Yeni oval ve köşeli yapıda, ufak ölçülerde (247×165 mm.) kumanda panellerine haizdir. Paslanmaz özellikteki şase ile toplam 40 santimetre. genişliğe haiz Easy gömme rezervuarda üstten ve taraftan su giriş imkanı mevcuttur. Ekonomik ve çevreye duyarlı bir ürün olan Easy, süratli montajda patentli tasarımı yardımıyla, tek model ile tüm uygulamaları gerçekleştirebilmektedir. İleri ve geri hareket ettirilebilen kirli su dirseği montaj kolaylığı sağlar. Aynı şekilde tek ve çocuk klozetleri ile uyumlu modellerde su dirseği ayarı yapılabilmektedir.

Darbeye ve soğuğa karşı dayanıklı gövdesi topyekün strafor kaplı olup sesi azaltır neme karşı koruyucudur. Kendi kendini temizleyen valf mekanizmalı doldurma grubu yardımıyla kireçli sularda bile sorunsuz olarak senelerce üstün performans gösterir. Dünya standartlarına haiz fonksiyonel iç malzemeleri ile Easy ufak ve kompakt doldurma grubunun esnek klipsi, boşaltma grubu ise esnek yapısıyla kolaylıkla demonte edilebildiğinden montaj ve bakımı oldukça rahattır.

Serel Gömme Rezervuarlar, 5 senelik ürün garantisi ile sunulmaktadır.

  • Hızlı ve sessiz dolum
  • Hızlı boşaltma
  • Kolay montaj ve bakım
  • Su tasarrufu
  • Strafor ile kuvvetli yalıtım
  • Sızdırmaz
  • Uzun ömürlü

Kale Gömme Rezervuar Tamiri–0216 415 01 10